Mobilne pianino cyfrowe Yamaha NP-32 serii Piaggero

Model Yamaha NP-32 należy do tej samej serii, co Yamaha NP-12 czy Yamaha NP-V80. W odróżnieniu od 61-klawiszowego wariantu Yamaha NP-12, pianino cyfrowe Yamaha NP-32 posiada siedemdziesiąt sześć dynamicznych klawiszy. Jak każdy model z serii Piaggero Yamaha NP-32 charakteryzuje się bardzo niewielką wagą i jest niezwykle mobilne. Idealne rozwiązanie dla często grających, dużo podróżujących muzyków poszukujących rozwiązaniaćwiczeń i kameralnych występów.

Yamaha NP-32 została wyposażona intrygujące próbki brzmieniowe od Yamaha, których charakter jest bardzo realistyczny. Każde z brzmień możemy dodatkowo wzbogacić o jeden z dostępnych efektów, np bardzo przestrzenny efekt hali. Dzięki wbudowanym podkładom w prosty i przyjemny sposób nauczysz się podstaw gry na pianinie, jak również umilisz sobie czas przeznaczony na ćwiczenia. Yamaha NP-32 stanowi wyjątkową przygodę dla każdego muzyka o szerokich horyzontach muzycznych. Mobilności instrumentu dopełnia fakt, że możesz go zabrać wszędzie i grać wszędzie z racji, że możesz go zasilać nie tylko zasilaczem, ale również przez sześć godzin grać na samej baterii przy czym posiada bardzo przydatną funkcję, dzięki której po półgodzinie bezczynności instrument sam się wyłącza. Jest to bardzo energooszczędne rozwiązanie.

Yamaha NP-32 z powodzeniem podłączysz do każdego urządzenia od Apple z iOS, jak iPad czy iPhone. Wystarczy dokupić adapter, bądź dedykowany kabel. Dzięki temu rozwiązaniu poszerzysz funkcje instrumentu o dodatkowe możliwości, jak rozbudowany metronom, Digital Piano Controller czy NoteStar.

Warto pamiętać, że Yamaha NP-32 to następca wcześniejszego, nieprodukowanego już modelu Yamaha NP-31. Ulepszenie polega na aż dwukrotnym rozbudowaniu stosunkowo niedużej polifonii 32-głosowej, z którą mieliśmy do czynienia w Yamaha NP-31, jak również Yamaha NP-11. Zwiększona polifonia umożliwia każdemu użytkownikowi sprawniejszą grę, co zauważymy zwłaszcza przy wykonywaniu bardziej wymagających, skomplikowanych przejść.

Dodaj komentarz