Mobilne pianino cyfrowe Yamaha NP-12 serii Piaggero

Czy poszukujesz instrumentu łączącego w sobie brzmienie pianina cyfrowego i lekkość keyboardu? Yamaha NP-12 to znakomita propozycja dla każdej osoby poszukującej instrumentu na początek, do stawiania pierwszych muzycznych kroków, ale Yamaha NP-12 docenią także osoby już grające na pianinie, które po prostu potrzebują rozwiązania do ćwiczeń w podróży.

Seria Yamaha Piaggero obejmuje przystępne cenowo i dobre jakościowo modele o niespotykanej dotąd lekkości. Dzięki zastosowaniu lekkiej klawiatury gabaryty instrumentu zostały zredukowane do minimum bez straty na jakości brzmienia. W modelu Yamaha NP-12 zastosowano znane próbki Yamaha, które dodatkowo możemy wzbogacić o dodatkowe efekty, np. efekt hali. Niepozorny na pierwszy rzut oka instrument charakteryzuje się dużą dozą realistycznością brzmienia o odpowiedniej głębi.

Yamaha NP-12 zabierzesz ze sobą dosłownie wszędzie i to nie tylko dlatego, że jest bardzo lekki, ale przede wszystkim dlatego, że w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku pianin cyfrowych i keyboardów posiada możliwość zasilania zarówno poprzez zasilacz, jak również na samej baterii. Yamaha NP-12 możesz używać na samej baterii aż do sześciu godzin, przez co zdecydowanie należy się jej miano pianina przenośnego.

Dostępne w instrumencie funkcje możesz poszerzyć o dedykowane aplikacje do urządzeń iOS od Apple, jak iPad czy iPhone. Podłączając się do swojego urządzenia iOS możesz wzbogacić Yamaha NP-12 o funkcje m.in. metronomu, ale również funkcji NoteStar, która wyświetli Ci gotowe zapisy nutowe przystosowane do specjalnie przygotowanych ścieżek audio. Yamaha NP-12 to wariant 61-klawiszowy, warto zwrócić uwagę na model Yamaha NP-32 jeśli poszukujemy modelu o większej, 76-klawiszowej klawiaturze. Niektórzy fani marki Yamaha wspominają z sentymentem także inny model – Yamaha NP-11. Podstawowa różnica między wcześniejszym modelem Yamaha NP-11 a aktualnym Yamaha NP-12 polega na aż dwukrotnie większej polifonii dostępnej w nowszej wersji.

Dodaj komentarz